Full Schedule – Thurs 6 PM

Match Score
October 23, 2014, 6:00 pm: 1
Agate Electric – J. Hansen
4 - 7
October 23, 2014, 6:00 pm: 2
G. Johnson – C. Johnson
2 - 7
October 23, 2014, 6:00 pm: 3
Bastianelli – Sormunen
0 - 3
October 23, 2014, 6:00 pm: 4
Christensen – Bodovinitz
9 - 6
October 23, 2014, 6:00 pm: 5
Rappana – Arola
8 - 3
October 23, 2014, 6:00 pm: 6
Priley – Dillon
3 - 3
October 23, 2014, 6:00 pm: 7
Barr Engineering "A" – McLeod
1 - 9
October 23, 2014, 6:00 pm: 8
North Pole Bar – Kraus
6 - 4
October 23, 2014, 6:00 pm: FLEX
O'Leary – D. Hanson
-:-
October 30, 2014, 6:00 pm: 1
Priley – G. Johnson
5 - 6
October 30, 2014, 6:00 pm: 2
Rappana – Bastianelli
7 - 3
October 30, 2014, 6:00 pm: 3
O'Leary – Christensen
7 - 3
October 30, 2014, 6:00 pm: 4
Barr Engineering "A" – D. Hanson
6 - 0
October 30, 2014, 6:00 pm: 5
North Pole Bar – C. Johnson
8 - 6
October 30, 2014, 6:00 pm: 6
Agate Electric – Sormunen
1 - 5
October 30, 2014, 6:00 pm: 7
J. Hansen – Bodovinitz
7 - 7
October 30, 2014, 6:00 pm: 8
Kraus – Arola
9 - 2
October 30, 2014, 6:00 pm: FLEX
McLeod – Dillon
-:-
November 6, 2014, 6:00 pm: 1
McLeod – D. Hanson
7 - 6
November 6, 2014, 6:00 pm: 2
Sormunen – Arola
6 - 2
November 6, 2014, 6:00 pm: 3
C. Johnson – Dillon
7 - 7
November 6, 2014, 6:00 pm: 4
Bodovinitz – O'Leary
9 - 6
November 6, 2014, 6:00 pm: 5
G. Johnson – Kraus
0 - 1
November 6, 2014, 6:00 pm: 6
Bastianelli – J. Hansen
3 - 7
November 6, 2014, 6:00 pm: 7
Christensen – Agate Electric
4 - 8
November 6, 2014, 6:00 pm: 8
Rappana – North Pole Bar
6 - 8
November 6, 2014, 6:00 pm: Flex
Priley – Barr Engineering "A"
-:-
November 13, 2014, 6:00 pm: 1
G. Johnson – Arola
6 - 7
November 13, 2014, 6:00 pm: 2
Agate Electric – Barr Engineering "A"
6 - 7
November 13, 2014, 6:00 pm: 3
J. Hansen – Priley
2 - 5
November 13, 2014, 6:00 pm: 4
Kraus – Rappana
6 - 6
November 13, 2014, 6:00 pm: 5
McLeod – Christensen
6 - 5
November 13, 2014, 6:00 pm: 6
Dillon – Bastianelli
6 - 4
November 13, 2014, 6:00 pm: 7
North Pole Bar – O'Leary
4 - 9
November 13, 2014, 6:00 pm: 8
Bodovinitz – D. Hanson
7 - 5
November 13, 2014, 6:00 pm: Flex
Sormunen – C. Johnson
-:-
November 20, 2014, 6:00 pm: 1
Sormunen – Priley
5 - 1
November 20, 2014, 6:00 pm: 2
McLeod – J. Hansen
2 - 5
November 20, 2014, 6:00 pm: 3
Dillon – Agate Electric
1 - 7
November 20, 2014, 6:00 pm: 4
Arola – North Pole Bar
7 - 8
November 20, 2014, 6:00 pm: 5
Bodovinitz – Barr Engineering "A"
6 - 5
November 20, 2014, 6:00 pm: 6
O'Leary – Kraus
3 - 4
November 20, 2014, 6:00 pm: 7
C. Johnson – Rappana
1 - 0
November 20, 2014, 6:00 pm: 8
D. Hanson – Christensen
7 - 0
November 20, 2014, 6:00 pm: Flex
G. Johnson – Bastianelli
-:-
December 4, 2014, 6:00 pm: 1
Christensen – North Pole Bar
-:-
December 4, 2014, 6:00 pm: 2
Barr Engineering "A" – Rappana
-:-
December 4, 2014, 6:00 pm: 3
Priley – O'Leary
-:-
December 4, 2014, 6:00 pm: 4
Agate Electric – Bastianelli
-:-
December 4, 2014, 6:00 pm: 5
J. Hansen – G. Johnson
-:-
December 4, 2014, 6:00 pm: 6
Kraus – D. Hanson
-:-
December 4, 2014, 6:00 pm: 7
McLeod – C. Johnson
-:-
December 4, 2014, 6:00 pm: 8
Dillon – Sormunen
-:-
December 4, 2014, 6:00 pm: Flex
Arola – Bastianelli
-:-